Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy www.reformanailstyle.pl prowadzony jest przez firmę Nail Style Eliza Krawczyk z siedzibą w Krakowie, NIP 6642125901.

Zawartość sklepu http://www.reformanailstyle.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.

Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna danego produktu/ów.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień tego Regulaminu.

Podane przy produktach ceny nie obejmują kosztów przesyłki, chyba, że wynika to z warunków promocyjnych.

Wszystkie produkty przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

Nie przyjmujemy zwrotów i reklamacji wynikających z nieumiejętności wykorzystywania produktów.

WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW

Sklep internetowy http://www.reformanailstyle.pl służy do dokonywania zakupów za pośrednictwem sieci Internet.

Wymagania techniczne: w celu dokonania zakupu niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do sieci Internet, przeglądarki internetowej, aktywnego adresu e-mail i miejsca w skrzynce odbiorczej umożliwiającego wymianę korespondencji ze sklepem.

Do zakupów w sklepie internetowym http://www.reformanailstyle.pl upoważnione są wyłącznie osoby pełnoletnie. Oferta sklepu internetowego obowiązuje na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i pozostałych krajów Unii Europejskiej.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie go do sklepu internetowego http://www.reformanailstyle.pl

Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie adresu wysyłki, numeru telefonu i adresu e-mail Zamawiającego.

Przyjęcie przez sklep internetowy http://www.reformanailstyle.pl każdego złożonego zamówienia potwierdzane jest drogą e-mailową i/lub telefoniczną.

Firma Nail Style Eliza Krawczyk nie odpowiada za usterki w przesyłaniu e-mailowych potwierdzeń, spowodowane czynnikami niezależnymi od niej, np. awariami serwerów pocztowych, łącz internetowych, klęskami żywiołowymi, itp.

Wysyłając ze sklepu internetowego zamówienie Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią jego Regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

W przypadku niedotrzymania postanowień Regulaminu Firma Nail Style Eliza Krawczyk jest uprawniona do unieważnienia złożonego zamówienia.

Sklep internetowy http://www.reformanailstyle.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w weekend (sobota-niedziela) i Święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.

Firma Nail Style Eliza Krawczyk zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub nie pełnie wypełnionych formularzy zamówienia.

Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia tylko do momentu potwierdzenia jego realizacji. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN).

Wszystkie zamówienia wewnątrzwspólnotowe realizowane na firmę z NIP-em unijnym są w stawce VAT 0%. Firma  Nail Style Eliza Krawczyk zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. W takich przypadkach Firma Nail Style Eliza Krawczyk zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Zamawiającego o zaistniałej sytuacji.

W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane, a umowa uznana za nie zawartą.

Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już potwierdzone Potwierdzeniem realizacji zamówienia.

Sklep internetowy http://www.reformanailstyle.pl wystawia dokument sprzedaży - (faktura VAT, rachunek). W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT na firmę w formularzu zamówienia należy wybrać odpowiednią opcje i wpisać NIP oraz dokładne dane odbiorcy konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT. Przesłanie zamówienia z żądaniem wystawienia faktury VAT jest równoznaczne z upoważnieniem Firmy Nail Style Eliza Krawczyk do wystawienia faktury VAT na zakupione towary bez podpisu odbiorcy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Sklep internetowy http://www.reformnails.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Każdego klienta i użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.reformnails.com

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Firma Nail Style Eliza Krawczyk nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników serwisu.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu, nie nabywać produktów i usług oferowanych przez sklep internetowy http://www.reformanailstyle.pl .

DANE OSOBOWE

Przy składaniu zamówienia zostaniesz poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego lub w inny sposób.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do prawidłowej realizacji procesu zamówienia, obsługi przed i po sprzedażowej.

Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi realizację procesu zamówienia.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

W sklepie internetowym www.reformanailstyle.pl istnieją 4 możliwości płatności:

 • Zamówienia realizujemy po wybraniu opcji za pobraniem - płatność przy odbiorze.

 • Przyjmujemy również wpłaty dokonane przelewem bankowym na nasze konto.

  Nasze dane do płatności:
  Numer rachunku: 57 1050 1445 1000
  Nail Style Eliza Krawczyk
  ul. Grzegórzecka 67G/168

  31-559 Kraków

  NIP 6642125901
  REGON 362054917
  Koniecznie w tytule płatności wpisz numer zamówienia.
  Zanim autoryzujesz przelew dokładnie sprawdź numer naszego konta oraz kwotę przelewu.
 • Przelew natychmiastowy - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

RABATY

Firma Nail Style Eliza Krawczyk zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji systemu rabatowego bez podania przyczyn i odrębnego informowania klientów o wprowadzonych zmianach.

Jeśli nie zgadzasz się z aktualnym systemem rabatowym, proszę nie odwiedzać serwisu, nie nabywać produktów i usług oferowanych przez sklep internetowy http://www.reformanailstyle.pl

CENY WYSYŁKI

Do każdego zakupionego towaru, niezależnie od ceny, należy doliczyć koszty wysyłki. Wyjątek stanowią zamówienia spełniające warunki przesyłek gratisowych.

Dostawa towaru odbywa się poprzez firmę kurierską DHL.

Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

WARUNKI DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Wszelkie regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminie firmy kurierskiej DHL.

W przypadku wyboru opcji wysyłki za pobraniem, Firma Nail Style Eliza Krawczyk zastrzega sobie możliwość weryfikacji poprawności złożonego zamówienia, poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny z osobą składającą zamówienie w celu jego potwierdzenia lub odrzucenia.

Firma Nail Style Eliza Krawczyk zobowiązuje się do realizacji złożonego zamówienia na kosmetyki w najkrótszym możliwym terminie od 1 do 3 dni roboczych.

W momencie odbioru przesyłki, po uiszczeniu opłaty Zamawiający ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności pracownika firmy ją doręczającej.

ORYGINALNOŚĆ PRODUKTÓW

Wszystkie produkty są oryginalne i mają aktualną datę ważności.

Sprzedawane produkty znajdują się w oryginalnych opakowaniach.

DOSTĘPNOŚĆ TOWARÓW

Sklep internetowy prezentuje aktualną i pełną ofertę producentów.

Nie jest to równoznaczne z posiadaniem wszystkich towarów na stanie magazynowym. Dotyczy to przede wszystkim towarów nietypowych lub artykułów właśnie wycofanych z produkcji. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że dany towar znajduje się przynajmniej na magazynach producenta lub może zostać specjalnie dla klienta sprowadzony. W innym przypadku Firma Nail Style Eliza Krawczyk na prawo zaproponować klientowi inny towar o takich samych lub zbliżonych właściwościach, w przypadku jego zgody, zrealizować zamówienie lub zwrócić wpłatę całej sumy klienta, jeżeli taka była wcześniej dokonana.

REKLAMACJE I GWARANCJE

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia/rozbieżności zawartości przesyłki sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności pracownika spedytora lub poczty i potwierdzonego przez niego.

Zakupione i dostarczone towary są objęte dostarczaną wraz z towarem gwarancją producenta lub dystrybutora.

ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW

Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271).

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie fotografie, design, rysunki, ikony, opisy i inne informacje zawarte na stronach http://www.reformanailstyle.pl chronione są prawami autorskimi.

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie ich bez zgody Firmy Nail Style Eliza Krawczyk, bez wiedzy autora jest zakazane. Zdjęcia oferowanych przez nas produktów, ich nazwy, loga są własnością ich producentów i są wykorzystywane przez http://www.reformanailstyle.pl tylko w celach informacyjnych.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Firma Nail Style Eliza Krawczyk zastrzega sobie prawo do:

- zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,

- wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego,

- wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego,

- przeprowadzania, zmian i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego

- realizacji dużych zamówień w osobnych partiach.

Wypełnienie arkusza(y) z danymi Klienta równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie danych do celów marketingowych przez Firmę Nail Style Eliza Krawczyk .

Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.

Firma Nail Style Eliza Krawczyk zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

Bestsellery
Baza hybrydowa - Naked Base 8ml
Baza hybrydowa - Naked Base 8ml
39,90 zł
  Easy Top 8 ml - no wipe
Easy Top 8 ml - no wipe
39,90 zł
szt.
 Nail Fresh
Nail Fresh
10,90 zł
szt.
Baza SMART BASE SKIN TONE 14ML
Baza SMART BASE SKIN TONE 14ML
59,00 zł
szt.
SMART BASE CLASSIC NUDE 14ML
SMART BASE CLASSIC NUDE 14ML
59,00 zł
szt.
 Acid Free Primer
Acid Free Primer
15,90 zł
szt.
SuperBond
SuperBond
17,90 zł
szt.
Tixy Cover Pink 50ml
Tixy Cover Pink 50ml
149,90 zł
SMART BASE CRYSTAL CLEAR 14ML
SMART BASE CRYSTAL CLEAR 14ML
59,00 zł
SMART BASE CLASSIC NUDE 7ML
SMART BASE CLASSIC NUDE 7ML
39,00 zł
szt.
Tixy Natural Cover 50ml
Tixy Natural Cover 50ml
149,90 zł
   Top One 8ml
Top One 8ml
37,90 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl